TERAPEUTICKÁ PRÁCE S TĚLEM:
 
 
KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE 

BOWENOVA MASÁŽ

ACCESS BARS

 
 

 

 

 Vítám Vás na svém webu.

 
Jmenuji se Eva Libnarová a poskytuji služby v oblasti terapeutické práce s tělem.
 
Pracuji s dospělími i dětmi.

 

  Objednat se můžete do Liberce:

 

Terapeutické centrum Liberec

Jungmannova 319/7 

 

(více informací zde: www.terapie-liberec.cz)

 

 

Po dohodě možno i do Hrádku nad Nisou.

 

  •  

Děkuji Vám za Váš čas zde strávený, ať už to byla chvilka nebo Vám to nedalo a trochu jste to tady proklikali.

 

Eva Libnarová                                                         

Novinky

28.09.2020 19:44

Pracuji stále. Používám roušku a desinfikuji ruce, používám hygienické jednorázové podložky, větrám a myslím si svoje...

Relaxujme, zvyšuje to imunitu. Žijme dokud jsme živí. Nejhorší je umřít zaživa. Nechť každý zváží sám za sebe, nakolik má být opatrný.

V každém okamžiku čelí náš organismus milionům různých mikrobů. Kdybychom na všechny byli neustále upozorňováni jako na covid, tak by se do 24 hodinových zpráv nevešlo nic jiného a ještě by to nestačilo. Na většinu z nich lze umřít. Takový je svět, takový je život. 

Ve zkratce : ubránit organismus před viry a bakteriemi má nastarosti naše imunita a na ni má vliv kromě např. výživy, spánku, pohybu, také naše prožívání. To se děje v těle. Pokud prožíváme znamená to, že se v nás dějí fyziologické pochody - organismus vylučuje různé hormony, které nám potažmo buď pomáhají nebo škodí. To není ezoterika, to je biologie.

Relaxace imunitu vylaďuje, protože se při ní uvolňují hormony, které napomáhají mj.dobrému trávení, dále když jsme uvolnění lépe se dýchá a tedy okysličuje organismus, a celkově tělo lépe regeneruje. Pokud Vás zajímá víc, můžeme si to tom popovídat. ;-) 

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Kontakt